סוהו אייר

סוהו עיצוב רהוט ותאורה החליטו להיכנס לתחום המאווררים ולהביא בשורה עיצובית עם מאווררי תקרה מעוצבים. אנו, קונטקט מיתוג ופרסום, הובלנו תהליך מיתוג אשר יצר שפה עיצובית ייחודית.

במסגרת התהליך יצרנו שם מותג הנגזר ממותג העל: "סוהו אייר". עיצוב שם המותג מחבר בין מותג האם- סוהו לבין תוספת ה AIR כאשר האות A מעוצבת בצורת מאוורר, ראש חץ מוביל המכוון לתקרה. בנוסף יצרנו סלוגן המעביר את הבידול שלהם בענף: look&feel. פותחו אייקונים אשר מעבירים את ערכי המותג וייחודו ואלו הופקו בשילוט תלת מימד כחלק מקיר החנות.

look= מאווררים מעוצבים, feel= האוורור: look & feel.. הקונספט זכירות הביטוי העיצובי המוכר וכך הופך לזכיר ומקושר לנכס של סוהו - מאווררי סוהו מהווים תוספת עיצובית לחלל מעבר לכוחם הפונקציונאלי. 

פיתחנו שפת מותג קריאטיבית הלקוחה מעולם המחול, האמנות.  קמפיין ההשקה הציג את מגוון המאווררים דרך סגנונות ריקוד שונים-  מחול מודרני, ריקוד אורינטלי, מחול אורבני . בפרויקט זה ליווינו את סוהו בכל ממשק החל מעיצוב חנות- עם חלל מכירה אשר "משחק" ומעביר את תנועתיות המאוורר באמצעות מדבקה על קיר שממשיכה את הויזואל לוילון שמתנפנף ברוח.  חומרי שיווק, קמפיינים פרסומים, פעילות בדיגיטל ולווי אנשי המכירות.

אולי יעניין אותך

דילוג לתוכן