עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

צרו איתנו קשר

עיצוב חלל העבודה משפיע מאוד על הלקוחות ועל העובדים, וזה מובן מאליו שבאמצעות עיצוב משרדים נעים ואסתטי אפשר להעביר תחושות חיוביות. אבל החברה שלכם יכולה להפיק הרבה יותר מזה באמצעות מיתוג המשרדים. ב-CONTACT אנחנו מאמינים מאוד במיתוג המשרד בתור כלי שיווקי חזק, וזהו אחד מהכלים החמים ביותר בעולם העסקים כיום. באמצעות עיצוב ומיתוג משרדים אנחנו נותנים לקירות לדבר ולבטא את הזהות, הערכים והחזון של החברה, בצורה ויזואלית ומיוחדת. מיתוג משרדי החברה יכול לעמוד בפני עצמו, ויכול גם להיות חלק מתהליך של עיצוב משרדים ואפילו מיתוג כולל ומקיף של החברה.

האם לעצב את המשרד או למתג אותו?

משרדים מעוצבים יכולים לעמוד בפני עצמם, ולהיות חלל נעים שמשקף את אופי החברה ועונה על הצרכים והדרישות השוטפות. כאשר אנחנו עובדים על מיתוג משרדים וחברות, אנחנו מסתכלים על התמונה בצורה רחבה יותר. בעוד עיצוב משרדים מתמקד בחלקים הפרקטיים, הדגש של המיתוג הוא על השיווק, ועל הערך המוסף שמתקבל באמצעות מיתוג המשרד.

לכל חברה יש אופי ייחודי לה, והתפקיד שלנו הוא לבטא את זה בצורה ויזואלית, מעניינת וחדשנית. למעשה תהליך המיתוג מגדיר את הזהות של החברה בדרכים שונות, מבליט ומבדל אותה ביחס לשאר המתחרים.

איך ממתגים חברה?

הדבר הכי חשוב לנו ב-CONTACT הוא קודם כל להכיר את החברה לעומק. חשוב לנו ללמוד עליכם, לדבר עם אנשי מפתח בחברה, ולמצוא את הניצוץ הייחודי שיבוא לידי ביטוי באוירת המשרד. אנחנו רוצים לדעת מהם הערכים עליהם החברה מושתתת, ומהו החזון לעתיד. הכרת האופי של החברה חשובה כדי ליצור עבורכם את המיתוג המתאים. עיצוב משרדי הייטק צריך לקחת בחשבון את האווירה הדינמית, או עיצוב ומיתוג של משרדי חברה פיננסית שצריכים לשדר כובד ראש ויציבות מצד אחד, אך גמישות וצמיחה מצד שני. בחברות מרובות אגפים, מחלקות ושירותים, אפשר להשתמש בתהליך המיתוג כדי להמחיש את ההבדלים והייחוד של כל אחד מהאגפים ועדיין לגבש אותם סביב מעטפת מיתוגית אחת. את כל התשתית העובדתית הזו אנו אוספים בתהליך משותף אתכם בכדי ליצור עבורכם את הזהות הייחודית והבולטת, כאשר לזהות הזו יש יתרון גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ.

כלפי פנים, המיתוג בעצם יוצר שפה אחידה שעוברת כחוט השני בין כל חלקי החברה. האחידות הזו משדרת לעובדים שהם חלק אינטגרלי ומהותי בחברה, לא משנה מה תפקידם תחושת השייכות הזו תורמת מאוד גם למוטיבציה, ולתחושה של גאוות היחידה. כאשר אנו ממחישים את זהות החברה בצורה ויזואלית אנחנו מחדדים את המסר הזה גם בקרב העובדים, ומאפשרים להם להכיר את מקום העבודה בצורה מעמיקה ורחבה יותר. לא פעם יש אפשרות לשלב את העובדים בתהליך המיתוג, כדי לשמוע גם מהם על הצרכים ולקבל רעיונות מקוריים.

כלפי חוץ, לא רק שהזהות הזו מבדילה אתכם מהחברות המתחרות, אלא היא גם מאפשרת לעובדים, ללקוחות ולשותפים  שלכם לפתח הזדהות וחיבור רגשי כלפי החברה והמותג שלכם.

קירות מדברים

אנחנו בקונטקט מכנים את התהליך קירות מדברים. קירות הם לא רק התמיכה של חלל המשרדים הם למעשה משטח ענק שיכול להעביר במגוון עצום של טכניקות יצירתיות את המסרים של החבהר, האופי הייחודי, את החלקים היותר "משוחררים" ואלו היותר "רשמיים" ולגבש סביבו את רוח החברה.

איך משלבים בין עיצוב משרדים לתהליך המיתוג?

כפי שבוודאי כבר הבנתם, תהליך של עיצוב משרדים יכול לעמוד בפני עצמו ויכול להיות משולב במיתוג המשרדים. וכמובן שישנה גם אפשרות למתג את משרדי החברה בתור פרויקט עצמאי לחלוטין. כל אחת מהאפשרויות תלויה מאוד ביעדים והמטרות אליהם תרצו להגיע, וגם תלויה במצב הקיים. כיון שאנו חברת מיתוג שמלווה חברות וארגונים בתהליכי מיתוג, מיתוג מחדש, עם סדנאות מיתוג ליצירת זהות מיתוגית ברורה ואפקטיבית, גם למיתוג משרדים אנחנו באים עם היתרון הזה. כך שלתהליך של מיתוג משרדים או עיצוב משרדים אנחנו מביאים את עוצמת המותג שבא לידי ביטוי, הרבה מעבר לאסתטיקה.

הגישה שמובילה אותנו היא לתת לקירות לדבר, ולבטא את ה-DNA של החברה במגוון של דרכים. הכלים הוויזואליים שעומדים לרשותנו הם כמעט בלתי מוגבלים, החל מכיסוי שטחים גדולים בויזואלים,  או אלמנטים מופשטים, שטיחים, תקרות, רצפות, וילונות, תלת מימד, ועד התמקדות בפרטים הקטנים כמו שימוש באיורים, סמלים, ציטוטים גרפיטי ועוד. הניסיון והמקצועיות מאפשרים לנו לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא את הדרך הטובה ביותר כדי ליצור את המקסימום בחלל הקיים, ולהפוך אותו לכלי תדמיתי משמעותי.

לא תמיד צריך מעצב או אדריכל בפרויקט, לעיתים אנחנו רק מלבישים את החלל קיים, אך ישנם מקרים שאנו משלבים בפרויקט אנשי מקצוע נוספים. לדוגמא  אדריכל או מעצב פנים אשר מתכנן ויותא חלוקת חלל, סטיילינג, ועוד. אנחנו לוקחים  בחשבון שילוב בין חללי עבודה פרטניים לבין חללים משותפים ועוד שיקולים שאנו עושים בשיתוף פעולה עם אני המקצוע כדי להפיק את המקסימום מהחלל והתנאים העומדים לרשותנו.

במקרים שבהם יש צורך לבנות את משרדי החברה מאפס, או להרחיב ולשנות את החלל הקיים, נשלב בפרויקט גם אדריכל אשר יתמקד בעיצוב ותכנון החלקים הפיזיים של המבנה.

לאחר שנים רבות של ניסיון במיתוג, פיתחנו ב-CONTACT גישה ייחודית למיתוג המשרד. יש לנו את הכלים והידע כדי להטביע חותם ייחודי במשרדים שלכם- ולהרחיב את הדמיון והטכניקות, הצורות, הצבעים והמסרים כך שיכניסו משב רוח רענן לחברה ויגבשו רוח חדשה.

צרו איתנו קשר