אנחנו

בקונטקט נושמים וחיים אסטרטגיה, מיתוג, עיצוב משרדים

אנחנו בקונטקט קודם כל צוות, "סיירת", אנחנו באים לעבוד ולעשות שינויים פורצי דרך. צוות רב תחומי, מיומן ומנוסה כולל אנשי אסטרטגיה, קריאטיבי, פיתוח עסקי ועיצוב. צוות מקצועי המשלב חשיבה שיווקית וקריאטיבית לפי מודל ייחודי אשר פיתחנו בקונטקט ומהווה תנאים של הצלחה, מודל אותו אנו מכנים: concept to action.

 אנחנו מאמינים ביכולת של תהליכי מיתוג לשנות מציאות, להיטיב תוצאות ולייעל מערכות. אנחנו תמיד דואגים ללווי צמוד, חשיבת עומק ויצירתיות ללא גבולות. אנחנו עובדים מול כל השדרה הניהולית של החברה או הארגון, מול מנהלי משאבי אנוש ופרויקטורים ייעודיים.
אנחנו מגיעים לכל פרויקט מלאי תשוקה למקצוע ועם חדוות יצירה ועושים הכל בכדי שהדרך תהיה עוצמתית וחווייתית לא פחות מהתוצאה.

אלי אלול
בעלים ומנהל קריאייטיב

אלי אלול, איש קריאטיב מומחה בעל שם ומנוסה מאד. אלי מביא חשיבה יצירתית, חדשנית, עם אמירה ונוכחות חזקה. הוא "מדבר" דרך צורות וצבעים, עם קו עיצובי ייחודי. אם תשאלו אותו על מקורות ההשראה שלו? תשמעו ממנו על צלילה ועל מוזיקה, שני תחביבים שמסבירים את העומק שהוא צולל לכל פרויקט ואת היצירתיות ללא גבולות שמתנגנת בלי הפסקה.
אלי מביא מעל 30 שנות ניסיון בעיצוב, מיתוג ופרסום ובעיצוב משרדים. בוגר האקדמיה לעיצוב.

עירית קרן
בעלים 

עירית קרן מביאה ללקוחותיה, כ 30 שנות ניסיון בתהליכי אסטרטגיה, מיתוג ועיצוב משרדים.  מומחית מלאת ידע ותשוקה למקצוע, עם חשיבה פורצת דרך.  מבינה לעומק את סביבת המותג, זירת התחרות, הלקוח, ואת כוחות השוק ויוצרת אסטרטגיות מותג ייחודיות מחוץ לקופסה. בעלת MA, בהצטיינות, בתקשורת המונים מהאוניברסיטה העברית, הר הצופים. בנוסף, בוגרת לימודי SIT - חשיבה המצאתית מטעם אוניברסיטת תל אביב.

רני קרן

רני קרן, מהנדס תעשיה וניהול. שימש מנכ"ל בחברות גדולות במשק והיה אמון על שיפור תהליכים בארגונים מובילים. מומחה בתהליכי אסטרטגיה עסקית ופיתוח עסקי. בדרך של הקשבה אך נחישות הוא מביא לקונטקט ניהול של כל פרויקט בצדו הפרודוקטיבי תוך ניהול זמן ותקציב, בעל ראיה מערכתית מחד ויכולת להבין את מורכבות הפרטים מאידך.

בנוסף, יזם חברתי עם פרויקטים משמעותיים כגון הקמת תחנת הרדיו החברתי בטכנודע- המוזיאון לרפואה ומדע, אירועי מוסיקה ועוד.

לקוחות שעשו איתנו דרך

דילוג לתוכן