מיתוג משרדים

אנחנו בוודאי לא צריכים לספר לכם עד כמה עולם העסקים הוא עולם תחרותי, ועד כמה צריך להתאמץ כדי לבלוט מעל כולם. אחת הדרכים הכי אפקטיביות לגרום לחברה שלכם להתבלט היא באמצעות מיתוג משרדים. זהו אחד מהכלים השיווקיים הכי חמים היום, והוא מאפשר לכם לנצל את החלל הקיים ולתת לקירות לדבר. אם עוצרים לרגע ומקשיבים טוב, מבינים שיש לקירות הרבה מאוד מה להגיד. הקירות יכולים לדבר על האווירה, הערכים, החזון והמסורת של החברה שלכם.

ב-CONTACT פיתחנו גישה חדשנית כלפי מיתוג משרדים, כדי ליצור חוויה ייחודית ומרשימה בקרב הלקוחות. תהליך של מיתוג משרדי חברה יכול  להיות חלק מיצירת מותג חדש, אבל הוא גם יכול לעמוד בפני עצמו כדי לחזק את המותג הקיים. וכמובן שזוהי הזדמנות כדי להניע מיתוג מחדש כאשר יש בכך צורך.

 

קצת על תהליך המיתוג

הדבר הכי חשוב לנו הוא קודם כל להכיר את החברה שלכם בצורה מעמיקה ומקיפה. לכן פיתחנו סדנת מיתוג ייחודית, במסגרתה אנחנו עובדים בצורה מרוכזת- אוספים את התשתית העובדתית, מדברים עם אנשי המפתח המובילים של החברה, לומדים את השוק ומפצחים את  הדרך הטובה ביותר להביא לידי ביטוי את ה-DNA הייחודי של החברה. באמצעות מיתוג חברה ניצור את הזהות של החברה, שתבליט אותה בין כל המתחרים. המיתוג יאפשר לכל הענפים בחברה לדבר באותה השפה, ולהעביר ללקוחות את המסרים המשמעותיים שעליהם נחליט. המיתוג ישפיע על החזות הוויזואלית של החברה, ויתכתב עם הפעילות בממשקים השונים- בין אם מדובר בפעילות ברשתות החברתיות, קמפיינים פרסומיים, חומרים שיווקיים ואפילו עיצוב המשרדים וחללי העבודה.

מיתוג חברות הוא הכלי שיש לנו כדי לסלול עבורכם את הדרך להצלחה.

 

איך מיתוג משרדים משתלב בתוך כל זה?

חשבו על קירות המשרד כמו על קנבס, לוח חלק שתוכלו למנף כדי לבטא את כל מה שאתם מאמינים בו.  כאשר יש בשוק כל כך הרבה חברות ועסקים מתחרים, אתם רוצים שהחברה שלכם תהיה ייחודית. אתם רוצים שהלקוחות ייכנסו למשרד ויחשבו לעצמם "וואו! זה בדיוק מה שאני מחפש".

מיתוג משרדים מאפשר לקירות לדבר במגוון של דרכים, מופשטות ומוגדרות כאחד. בין אם מדובר על תמונות נוף כדי ליצור אווירה של מרחב ושלווה, או שימוש בסלוגנים ואיורים כדי ליצור תחושה קלילה יותר ומעונבת פחות. הקירות מדברים אל הלקוחות, אבל הם מדברים לא מעט גם לעובדים. הקירות יכולים להצית את הדמיון, ולחזק את תחושת השייכות והאחידות. אפשר גם לשלב ציטוטים של אנשים פורצי דרך בתחום, וכך באמצעות מיתוג משרדים לתת השראה ולהעצים את תחושת הגאווה. כאשר אנחנו מתחילים במיתוג ועיצוב המשרדים, אנחנו חושבים כל הזמן על העובדים שלה- האנשים שמניעים אותה קדימה, שמשקיעים חלק גדול מהשעות והאנרגיה שלהם בחברה. ולכן המיתוג פונה גם אליהם, כדי ליצור גם עבורם מחלל מיוחד, משהו שאפשר להזדהות איתו ולהתגאות בו. כאשר זה מתאים ורלוונטי עבור החברה ועבור העובדים, אנחנו מוצאים את הדרך כדי לתת לעובדים מקום לבטא את עצמם ולהשתלב בצורה פעילה ומשמעותית יותר בחברה. אין מילים לתאר עד כמה זה מפתח תחושה של קרבה בין המותג לבין האנשים שעומדים מאחוריו.

באמצעות מיתוג חברות אנחנו יוצרים אחידות בין כל המוצרים וכל הסניפים של החברה, כך שהלקוחות יזהו אתכם מיד בכל מקום. האחידות הזו מעניקה ללקוח תחושה של ביטחון, ידיעה שהוא יקבל את חויה בכל אחד מסניפי החברה. באמצעות המיתוג ויצירת הזהות, הלקוח גם יכול להתחבר למותג בצורה רגשית ועמוקה יותר.

לפעמים יש צורך לחבר לפרויקט גם אדריכל או מעצב פנים, ולפעמים התהליך הוא הפוך – תהליך המיתוג "מתלבש" על חלל קיים ללא צורך באדריכל ומעצב פנים

ב-CONTACT צברנו ניסיון רב במיתוג משרדים בחברות המובילות במשק. אנו לא רק מספקים שירות, אלא רואים בעצמנו שותפים מלאים לכל אורך התהליך, בין אם מדובר במיתוג של עסק משפחתי או מיתוג חברות ענק.