מאמרים

לוחות מחיקים על קירות משרדים – הטרנד החדש

לוחות מחיקים על קירות משרדים - הטרנד החדש

בימים בהם הלוחות היו מצוידים בגיר ואינספור חלקיקי אבק מסורבלים היו חלק משגרת הכתיבה של כולנו, לא יכולנו להאמין שיום יבוא וציוד חדיש ומתקדם יחליף את ה"טכנולוגיה" הישנה. היום הלוחות המחיקים הם חלק בלתי נפרד מהנוף, והם משמשים אותנו במגוון ענפים – בתי ספר, מוסדות אקדמיים וכמובן – גם במגוון סוגי משרדים, ממשרד עורכי דין, דרך משרדי חברת פרסום ועד לחברות הייטק. מהם סוגי הלוחות השונים? וכיצד הם משתלבים בעיצוב המשרד?

הכירו את הלוחות המחיקים

בעזרת הלוחות המחיקים, ניתן להעביר רעיונות מורכבים בצורה פשוטה, לערוך סיעור מוחות קבוצתי ולכתוב את הרעיונות של חברי המשרד. בנוסף, כתיבה על לוחות מחיקים מאפשרת חסכון משמעותי בעלויות הדפסה ונחשבת בשל כך לידידותית ביותר לסביבה. הנה כמה סוגים של לוחות מחיקים, שהמשרד שלכם ישמח שתצטיידו בהם:

  1. לוחות זכוכית

הדבר הבא בכל הקשור ללוחות המחיקים הוא ללא ספק לוחות הזכוכית. לוח זכוכית מתהדר במראה אסתטי ויוקרתי, ולכן הוא מושלם לא רק לצרכים פרקטיים אלא גם לצרכי עיצוב משרדים. אם אתם רוצים שהמשרד שלכם ישדר יוקרה, עיצוב נקי ואלגנטיות – זה הפתרון בשבילכם. לוח הזכוכית מאפשר כתיבה נוחה במיוחד באמצעות טושים ייעודיים, וכן ניתן למחוק את הנכתב בקלות ומבלי להותיר זכר. אם אתם מעוניינים להציב את הלוח בחדר הישיבות המשרדי, זו תהיה בחירה נבונה במיוחד, שכן הלוח העשוי זכוכית מאפשר צפיה נוחה מאוד בנכתב עליו, הלוח הלבן המוצמד אליו מאחור מונע השתקפויות שונות וסינוור ומאפשר לכל הנוחים לצפות בנוחות מכל רחבי החדר. כמו כן, הוא נחשב לעמיד במיוחד ועשוי מזכוכית מחוסמת.

  1. לוחות ויניל לבנים

לוח עשוי ויניל הוא אפשרות נהדרת נוספת לעיצוב החלל המשרדי בנוחות. הלוח נחשב לנוח במיוחד לכתיבה ולמחיקה, הוא בעל גימור מבריק ומאפשר צפיה נוחה בכתוב בו מכל מקום ברחבי החדר. לא מעט מהחברות משתמשות בלוח זה בשטחים נרחבים ברחבי המשרד, כמו למשל חברת מייקרוסופט ומאסטרכארד.

  1. לוחות מגנטיים

הלוחות השונים יכולים לשמש גם כמגנט ובכך לתרום לפונקציונליות של המוצר ברחבי המשרד. כאן נכנס למשוואה גם התפקיד העיצובי של הלוחות במשרד, שכן הוספה של תמונות ייחודיות או אובייקטים אישיים (או כאלה שמשקפים את רוח וחזון המשרד, כמובן) על הלוח מאפשרת ליהנות מעיצוב מתקדם בהשקעה נמוכה במיוחד, וכמובן גם ברמה הפרקטית הופך לוח מגנטי כל מצגת לנוחה במיוחד להקרנה.

לוחות המשמשים לחלוקה

לא משנה באיזה לוח תבחרו, דעו כי הפונקציונליות הרבה של הסוגים השונים מאפשרת ללוח לא לתפקד רק כמקום עליו נכתבים דברים, אלא גם כפריט עיצובי שמטרתו היא לחצוץ בין פינות העבודה של העובדים במשרד.

 

 

נשמח להיות בקשר